O nás

kontaktujte nás - 24/7
  • +420 774 822 811

o nás

Jsme obchodním partnerem společností FreesatTv a DIGI TV

Provádíme prodej, montáže a servis satelitů, antén – DVB-T2, včetně renovací, měření signálu a TV rozvodů. Můžeme zajistit i montáž satelitních systémů FreesatTV, Telly a Skylink.

Montáží satelitů se věnujeme od roku 2009. Za tu dobu jsme provedli tisíce instalací či servisních zásahů.  Montáže provádíme převážně na území Jihomoravského kraje, po domluvě lze provést instalaci či servis mimo tento kraj.

Zakládáme si na velmi dobrých vztazích jak se zákazníky tak s dodavaTeLI. Proto v případě reklamace jsme schopni za krátkou dobu reklamaci vždy vyřešit..

 

Zákazníci kteří si od nás objednají zboží a služby, mají zdarma v případě reklamace nárok na zapůjčení nového přijímače nebo části sestavy, na dobu nezbytně nutnou k vyřízení reklamace.

Cíle společnosti

Poskytujeme zákazníkovi kvalitní služby za levné ceny. Klademe důraz na kvalitu, a proto poskytujeme služby na maximálně možné úrovni. Jsme vybaveni moderní technikou a bez problémů provedeme jakoukoliv montáž na co možná nejlepší úrovni. Klademe velký důraz  na kvalitu signálu, aby Váš příjem byl co nejkvalitnější.

proč zvolit nás

Instalace satelitních systémů jsou prováděny podle nejvyšších uznávaných standardů profesionálním instalačním týmem.

Naše služby zahrnují:

  • 24/7 podporu
  • instalace vysoce kvalitních satelitních parabol
  • robustní držáky na zeď
  • smluvní podmínky a ceny